•  

     

  • MILUSIŃSKA PODUSIA Z PLUSZU DO NADRUKU

     

     

    POCZUJ RADOŚĆ PRZYTULANIA...

Newsletter

Nie lubisz przepłacać?

Zapisz się na newsletter a będziesz zawsze na bieżąco z promocjami!

Adres email

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

 

Nadrukuj24.pl to jedna z gałęzi GRUPY Biuro-LAND, która jest spółką kapitałową od wielu lat działającą na rynku polskim w branży biuro- serwisowej, a także poligraficznej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995r. Od tamtej chwili wszystkie nasze działania ukierunkowane zostały na ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta.

 

Nadrukuj24.pl to serwis internetowy, który przede wszystkim stawia na wysoki poziom obsługi i tym chce wygrywać z konkurencją. Tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne produkty wykreowane w Twojej wyobraźni.

 

Z myślą o Was stworzyliśmy kilka kanałów dystrybucji po to, aby każdy z Państwa mógł do nas dotrzeć w dogodny dla siebie sposób.

Na terenie naszej firmy funkcjonuje Market biurowo-szkolny, do którego zapraszamy wszystkich z Państwa, oferując szeroki asortyment produktów do szkoły i biura. Warto do nas zajrzeć planując wyprawkę dla dziecka do szkoły, czy zakup kreatywnej zabawki dla malucha, a także po to by znaleźć pomysł na indywidualny i wyjątkowy prezent ...

 

Codziennie zaopatrujemy także klientów korporacyjnych na terenie całego kraju, dostarczając im odpowiedni asortyment biurowy, chemiczny, spożywczy czy też oferując usługi z zakresu poligrafii i gadżetów reklamowych.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże korporacje, instytucje państwowe oraz małe i średnie przedsiębiorstwa działające w każdej branży.

 

Nieustannie inwestujemy w wiedzę naszych pracowników dając im równe szanse rozwoju. Jesteśmy nie tylko zaufanym dostawcą artykułów biurowych, ale i bezpiecznym pracodawcą. Uważnie wsłuchujemy się w uwagi naszych Klientów, to one są dla nas inspiracją do dalszego rozwoju.

 

Wciąż inwestujemy w rozwój technologiczny naszej spółki, tworząc tym samym firmę nowoczesną i profesjonalnie zorganizowaną, ze stanowiskami pracy dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Uważamy, że profesjonalna obsługa zamówień obecnie jest najważniejszym kryterium doboru dostawcy. Zaufało nam już tysiące klientów z całego kraju, potwierdzając tym samym, że konsekwentna realizacja długoterminowych planów przynosi zamierzone efekty.

 

Z dumą możemy powiedzieć, że jako nieliczni pogodziliśmy etyczne działanie w biznesie, pomoc osobom najbardziej pokrzywdzonym przez los oraz stały rozwój spółki, nieustannie zwiększającej rynkowy udział w sprzedaży artykułów papierniczo – biurowo – szkolnych. Jesteśmy organizacją, dla której nie są obojętne losy osób najbardziej potrzebujących pomocy. Aktywnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych oraz życiu społeczno-kulturalnym naszego miasta i regionu, potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia.

 

Jesteśmy dumni z naszej załogi. Nie zapominamy jednak, że to właśnie dzięki naszym wspaniałym Klientom nadal możemy realizować zamierzone cele.

Sklep Internetowy nadrukuj24.pl działający pod adresem www.nadrukuj24.pl, prowadzony jest przez Biuro-LAND Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie, ul. Wojska Polskiego 2F, wpisaną przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000152880, Kapitał zakładowy wpłacony 98500,00 zł, NIP: numer 632-18-43-490. Regon numer: 278034667.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl